כתבו עלינו בעיתון

 
 
תגובות מהאינטרנט

ארז טל בן 46

מתוך ynet:

אמנם התאריך המדויק הוא היום (ו'), אבל ארז טל תמיד הקדים את זמנו. אתמול הוא סגר 46 שנות ב"אילקה בר". החגיגות היו מצומצמות, הגיעו ללגום לשוכרה ולהפגין קרבת אמת אברי גלעד (שנשאר מחוץ לפריים), קרן פלס עם אחותה, אורי גוטליב עם מישהי היה סולידרי

 

אילקה- אורחת גמלים
מתוך כתבה בלילה:

בר שכונתי שנפתח באוגוסט השנה, תחת מעטה חשאיות מתוך שאיפה להתקיים כבר שכונתי אינטימי. בבר שתי קומות. הקומה הראשונה מתפקדת כבר רגיל בצורת ריש, והקומה השנייה מתפקדת גם כחלל לאירועים פרטיים. במפגש הראשוני עם הקומה, חשבתי לרגע שפלשתי לסלון של חנה מרון ב'קרובים קרובים'. המקום זועק רטרו וכולל מספר פינות שרופדו בספות סבתא. התמקמתי תחת אהיל ישן על אחת הכורסאות והתמלאתי בציפייה למלצרית שתגיש לי כוס תה עם פתיבר, ואולי על הדרך תשים את השיר "אורחה במדבר" בביצוע אילקה רוה, העברי לידר של קום המדינה.

לאחר דקות ארוכות של המתנה הבנתי את הקונספט שהמקום מציע: לתת לך להזדקן כמו הריהוט.

בשלב הזה כשבאוזניי מתנגנת בלופ אכזרי השורה "ימין ושמאל רק חול וחול" שאגתי "פתוווווח" ודרשתי הסברים. בעל המקום, שמעדיף שלא יפרסמו את שמו ובכלל את המקום, חייך והסכים לנדב לי מעט אינפורמציה. מתברר, שעם פתיחתו, הקומה העליונה שלו יועדה לאירועים, אך מכיוון שהמקום מתיימר להיחשב כבר שכונתי, הקומה לא נסגרת לשאר הקהל בזמן שמתקיים בה אירוע.

כדאי שתדעו: אין הזמנת מינימום לאדם וניתנת האפשרות לשלוט בעוצמת הדציבלים.

 

 

הבר הכי שווה בסביב

מאיה 21/03/2007 15:50:12

בתור אחת שגרה לא רחוק מהבר, בסביב זהו המקום הכי שווה שלאחרונה יוצא יחסית הרבה לבלות בו, גם כשאומרים נבוא בקטנה לבירה בסוף יוצא שנשארים שעות ותמיד כיף, ברמנים וברמניות מפנקים וגם הבעלים די ידידותיים, ווליום סביר ובכלל אוירה שמחה.

 

 

אילקה לא רע בכלל בשביל שכונתי

ליאור הלוי 24/06/2007 21:49:01

יוצא לי לבוא איזה פעם בשבועיים, תמיד נעים לשבת, ברמנית אחת מתוקה עם עיניים כחולות שמפלרטטת אבל לא מוכנה למסור טלפון, גם בלי קשר שירות סבבה ואחלה מוזיקה בווליום יחסית רגוע.

 

 

כייף של בר!!!

ניל 09/08/2007 11:46:58

עשיתי ארוע בקומה העליונה היה מעולה!

 

 

בר סוף הדרך

גדי 18/10/2007 21:18:11

אני אמנם גר בתל אביב אבל רק השבוע יצאתי לראשונה לאילקה. בהתחלה היו רק גברים על הבר, אבל לא נורא כי הייתה ברמנית סוף הדרך בשם סקיי. אח"כ התחילו גם לזרום הבחורות, היה ערב מעולה וגם המוסיקה לא רעה. אני בטח אבוא שוב לאילקה.

 

הזוי... בתאריך 11.07.07 19:42 ע"י עידן


אילקה מקום הזוי
אני גר ממש קרוב אז זה הפך להיות הבר השכונתי שלי בהתחלה שאני וחבר'ה הגענו חשבנו שהגענו לסמינריון של רואי חשבון ועורכי דין - כל מיני טיפוסים חלקלקים כאלה... קיצור לא יותר מדי כיף..
אבל מה לעשות זה הכי קרוב... אז המשכנו להגיע ואני חייב להגיד שהמקום הזה ממש סבבה לשבת ולשתות שם בירה.. לא יודע מוסיקה ממוצעת פלוס, מלצריות חמודות, ברמנים מקצוענים.. לא יודע אם זה באמת חשוב אבל בוא נגיד ככה אני לא דוחה את המקום הזה על הסף.

 

 

מפרגנת בתאריך 26.02.08 11:36 ע"י מור


אני קבועה , מקום מהמם מוזיקה מעולה אחלה אוכל ,
והעיקר - אחלה קהל

 

 

בר מדהים במיוחד הבעלים החתיכים בתאריך 25.06.07 13:44 ע"י בר


יש שם קטע שכל הבעלים נראים מצויין וגם כמה ברמנים וברמניות שווים לא פחות בקיצור אחלה בר שבעולם

 

 

רק עכשיו נהיה שכונתי בתאריך 20.01.08 02:52 ע"י דודי


אני חייב לומר שפעם פעמיים הייתי שם לפני איזה שנה והיה מפוצץ מדי. עכשיו זה נהיה מקון בנזונה לדייטים, למרות שישם ברמנית קבועה חמודה בקטע אחר....
המוזיקה לפעמים משעמת, חוץ מהסוף שבוע. נראה לי אני אתחיל ללכת לשם יותר עכשיו שזה יותר רגוע וקרוב לביתתגובות מהאינטרנט, 06/09/2015